Android Telefon Karşılaştırma Aracımız Devreye Girmiştir

Son dönemlerin popüler işletim sistemlerinden birisi olan Android üzerine kurulu birçok akıllı telefon neredeyse her gün yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Tabi bu yeni modellerin neredeyse birçoğu ülkemiz pazarında yer bulamasa da sizlere elimizden geldiği kadar büyük firmaların çıkardığı modelleri tanıtmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda ise sizler için geliştirmiş olduğumuz bir eklentiden bahsedeceğim. Geliştirmiş olduğumuz Android telefon karşılaştırma eklentisi sayesinde seçmiş olduğunuz marka ve modeldeki 2 farklı Android telefonu rahatlıkla karşılaştırabilecek siniz.

Eklentimize ulaşmak için her konunun altında yer alan karşılaştırma bölümünü kullanabilirsiniz. Şimdilik yeni bir yapıya sahip olan eklentimiz gelecek dönemlerde daha da gelişecek ve kullanım olarak sizlere en iyisini sunacaktır. Eklenti içerisine gün içerisinde onlarca model girilmektedir. Böylelikle istediğiniz marka modeldeki Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Tabi veri girişi sağladığımız şu günlerde sizden biraz sabırlı olmanızı da beklediğimi belirtmek isterim. Malum tek bir şahıs olarak elimden geldiği kadar yazı yazıyor, elimden geldiği kadar da yorumlarınıza cevap vermeye çalışıyorum. Bu işlerimin yanı sıra da size sunmuş olduğum eklentinin içeriğini arttırmaya çalışmaktayım.

Umarım ki 1 hafta kadar uğraşım sonucunda elde etmiş olduğumuz bu eklenti size iyi bir yardımcı olacaktır. Son olarak şunu da belirtmek isterim ki eklenti içerisinde ufak tefek sorunlar olabilir. Bu sorunları gidermek için elimden geleni yapmaktayım.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 13 Mart 2013, 08:20

    Kardeşim başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım daha iyi yerlerde olursunuz. Güzel bir uygulama olmuş emeğinize değer inşallah.

    Cevapla
  2. 21 Şubat 2013, 10:11

    Gerçekten beğendiğim bir sistem olmuş. Umarım daha da geliştirilir.

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.