Android Haberler 8 Ekim 2016, 14:18
prisma-video-filtreleme-ozelligi-androide-geliyor

Prisma Video Filtreleme Özelliği Android’e Geliyor

Sosyal medyanın en sevilen filtreleme uygulamalarından biri olan Prisma, video filtreleme özelliği ile Android’e geliyor.

Sosyal paylaşım sitelerinde kullanılan en iyi uygulamalardan biri filtreleme uygulamalarıdır. Sosyal medya kullanıcıları fotoğraflarını paylaşmadan önce mutlaka bir filtre programı kullanarak değişiklik yaparlar. Sosyal medyada kim daha güzel ve etkili görünmek istemez ki?

Sosyal medyada kullanılan fitlreler arasında en dikkat çekeni son zamanlarda adı fazlasıyla duyulan Prisma oldu. Prisma filtreleme uygulaması sunduğu birbirinden ilginç filtreler ile kısa sürede dikkati çekmeyi başardı.

Prisma Video Filtreleme Uygulaması Geliyor

Fotoğraf filtreleme özelliği ile büyük beğeni toplayan uygulama, bununla yetinmek istemedi ve filtreleme özelliğini videoya da taşıdı. Prisma video filtreleme uygulaması artık videolarınızı da istediğiniz gibi filtrelemenize yardımcı olacak.

Filtreleme uygulaması için 15 saniyelik bir video çekmeniz gerekiyor. Uygulamanın en büyük özelliği ise çevrimdışı da kullanılabilir olması. Ancak bu özellik akıllı telefonunuzun modeline göre farklılık gösterecek. Mesela telefonunuz iPhone 6S ise bu uygulama 60 saniyede hazır hale gelirken, telefonunuz iPhone 7 ise uygulama 30 saniyede sonuçlanıyor.

Uygulama ilk olarak 9 farklı video filtresi ile karşımıza çıkıyor. Bu filtreler Candy, Cold Fish, Curly Hair, Gothic, Illegal Beauty, Paper Art, Roy, The Scream ve Tokyo olarak sıralanıyor. Ancak Prizma video filtreleme uygulamasının her ay yeni bir filtreyi kullanıma çıkaracağı bilgisi de gelmeye devam ediyor.

 

Yazar Bilgileri

single aliq123@hotmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Yorum Yap