Aksiyon Oyunları 22 Temmuz 2015, 10:41
indir

Taichi Panda

indir

Cebinizde heyecan verici bir aksiyon-macera hakkı keşfedin. Dünya çapında 30 milyondan fazla indirme ile, Taichi Panda sadece kızışıyor. Sonraki büyük oyun hissi göz atın ve Taichi Panda kozmik kahraman olmak için gizli potansiyelini ortaya!

Arcade dokunun – “RPG türünde bir stand-out!”

App Önerileri – “Bir yoğun ve hızlı tempolu zindan paletli! ”

148 Uygulamalar – “Panda Bu Yıl olun!”

== Özellikleri ==

Heyecanlı Bir Macera tutuşturan

Avzar diyarında, çılgın yaratıklar, büyülü gizemleri ve uğursuz canavarlardan her türlü büyük kahramanlar meydan kadar oluştururlar. PC-sınıf kaliteli 3D grafikler ve tam vücut hareket yakalama teknolojisi ile eylem çeker, bir tuhaf ve heyecan verici bir fantezi dünyasına girmek.

Hack ‘n Slash Eylem

Panda deposunda ne işlemek için yeterince zor musunuz? Taichi Panda hızlı tempolu aksiyon dövüş oyun ile çatışmada hazır olun. Çevik gunslinger kılıç-wielding şövalye gelen 5 ayrı sınıflardan seçin ve canavar, behemoths ve hatta diğer oyunculara yolumuzu mücadele için benzersiz becerileri!

Güçlü Gear keşfedin

Yoktan başlatın ve bir RPG macera son şampiyonu olmak! Yükseltme hayvanlar, yetenek ve dişli gizli gücü kilidini ve kendi benzersiz kahraman inşa etmek. Kendi ilerlemesi ve heyecan verici takım mücadele oyun için özel yeteneklere sahip savaşta size katılmak Evcil Hayvanlara ekibinizin büyütün.
Çevrimiçi Multiplayer

Arkadaşlar ve yabancılarla gerçek zamanlı co-op katılın. Güçlü patronlar alın ve müttefiklerinin yanında bir kahraman haline gelir. Online Guild rekabet ve co-op için filo, katılın, ya da 25v25 Battle Royale PvP mücadeleye girmek. Taichi Panda üst kahraman olmak için oynamak senin kahraman büyütün ve çevrimiçi PvP Ligi’nde katılın! İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap