Android Oyunlar 16 Temmuz 2015, 09:56
indir

Pirate Kings

indir

 

Açıklama

Pirate Kings, istediğiniz gibi yağmalamanız ve zengin olmanız için sizi bekliyor! HEMEN ŞİMDİ Korsan Kral olun!
Cep telefonunuzda oynayabileceğiniz bu en iyi yeni strateji oyunu ile arkadaşlarınızın adalarına saldırın, onların altınlarını çalın ve kendi Ada imparatorluğunuzu kurun.
Özel göreviniz: Savaşta yer alan güçlü bir korsansınız, maceranız Yedi Denizi ele geçirmek, EN HARİKA şekilde tasarlanmış yedi adayı oluşturmak ve En Son Korsan Kral olmak.
Unutmayın… Korsan Kral olabilmek için en zengin korsan arkadaşlarınızı soymalısınız, onların adalarına saldırarak kendi adanızı yükseltmelisiniz – Fakat unutmayın ki, her zaman İNTİKAM alabilirler!
HEMEN katılın. Bütün dünyadan en acımasız korsanlar Pirate Kings keyfini tamamen ÜCRETSİZ olarak çıkartıyorlar!
Pirate Kings inanılmaz eğlenceli, ücretsiz, çok oyunculu bir oyun olup külçeler dolusu altın para kazanmak, Facebook arkadaşlarınızın adalarına saldırıp onların bütün paralarını yağmalamak için bağımlılık yapan hareketli çarkı çevirecek ve bütün bunları egzotik güzelliklerle süslenmiş adaları bulup onları ele geçirmek için yapacaksınız.
İnanılmaz şekilde eğlenmek ve birlikte oynamanın keyfini arkadaşlarınızla paylaşmak için Facebook’a bağlanmayı unutmayın.
Korsan Kral olmak için Facebook arkadaşlarınıza ve milyonlarca diğer çevrimiçi oyuncuya saldırıp onları soyarak onlarla rekabet edin!Korsan maceranıza başlayın ve milyonlarca en yeni adanın keyfini sürün! Hemen şimdi oynayın!

Özellikler:

– Oynamak ücretsiz!
– Kendinizi kaptırın ve Korsan koyunda bulunan çok çeşitli güzelliklere sahip egzotik adaların kilidini açın.
– 3D özelliğine sahip gerçek zamanlı harika bir ortam.
– Dünya çapındaki milyonlarca korsana ve Facebook arkadaşlarınıza saldırın, onları soyun ve kendinizi koruyun.
– Kendinize özel korsan avatarlarınızı ve bayraklarınızı seçin.
– Oynamayı hiç bırakmayın! Her saat ücretsiz çevirme hakkı kazanın!
– Günlük mini bonus oyunları.
– İstediğiniz tempoda oynayın! Çarkı istediğiniz zaman döndürün, süre limiti yok.
– Çok sayıda yükseltme seviyesinde yüzlerce eşsiz öğe.

Pirate Kings oynamak %100 ücretsizdir olup yine de parayla satın alabileceğiniz öğeler de bulunmaktadır. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızdaki ayarlardan uygulama içi satın almaları devre dışı bırakın. Oyunu İndirmek için tıklayın

Dikkat: Oyunu oynayabilmek için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap