Konu Dışı Haberler 24 Ekim 2014, 09:09
samsun servis

Samsung LED TV Servisi İzmir – 444 1 494

Yeni aldığım ürün bile olsa en azından baştan aşağıya kontrol edilmesini ve ilerleyen dönemlerde çıkabilecek sorunlar için gerekli önlemlerin alınmasını isterim. Bu aşamada güvenebileceğim bir firma şart ve öyle her firmaya ürün emanet etmediğimi de belirtmek isterim. Uzun süredir hizmet aldığım ve artık sizinle de tanıştırmak istediğim bir adres var, dilerseniz bu adrese hep birlikte göz atalım.

samsun servis

Özel Samsung Servis İzmir firması her zaman için tercih listemde en üst sıralardadır ve şimdiye kadar aldığım hizmetlerin hepsinden memnun kaldığım için yeni bir sorunda yine bu firmayı arayacağımı da çok iyi biliyorum. Samsung marka ürünler hakkında bilgi sahibi olan teknik kadro ile tanışmanız şart ve bunun için de 444 1 494 numaralı telefonu kullanarak sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Samsung gibi kaliteli bir markanın böylesine kaliteli bir servis firmasını bizimle buluşturması en azında müşteriler için büyük avantaj ve ek olarak firmanın hafta içi olmakla beraber hafta sonu da hizmet verdiğini de notlarımız arasında verelim istiyorum. Samsung marka ürünlerinizde meydana gelen sorunlar için sizler de bu firmayı arayarak randevularınızı alabilir ve en uygun saate ziyaret etmelerini söyleyebilirsiniz. Ürünleriniz ile ilgili merak ettikleriniz ve tüm sorularınız için yukarıdaki numarayı bir yerlere not amanız da sizlerin lehine olacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap