Diğer Telefonlar 24 Ekim 2014, 09:17
Lenovo Golden Warrior

Lenovo Golden Warrior Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

Ülkemiz bilgisayar pazarında büyük bir yükseliş gerçekleştiren Lenovo, akıllı telefon pazarında da tüm dünyada yükseliş sağlamayı planlıyor. Son olarak Lenovo Golden Warrior hakkında yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkacak olan bu firmanın bu yeni ürününün neredeyse tüm bilgilerine ulaşılmış durumda. 5-inç büyüklüğünde 720p ekrana sahip olacak olan bu ürün 1.4 GHz hızında çalışan MediaTek MT6592 işlemcisinden güç alacak. 2 GB RAM kapasitesine sahip olacak olan Lenovo Golden Warrior’ın dahili hafızası ise 16 GB olarak belirtilmekte.

Lenovo Golden Warrior

Yeni çıkan üst seviye akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacak olan bu akıllı telefonda çift LED flaş bulunuyor. Tabi ki ön kameraya da sahip olan bu ürünün ön kamera çözünürlüğü ise 5 MP olarak belirtilmekte. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ile gelecek olan bu üründe 2500mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olacak. 9mm kalınlığında bir kasa yapısına sahip olacak olan bu akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında şimdilik bilinenler bu kadarla sınırlı. Gelecek günlerde daha detaylı bilgilere sahip olacağımız Lenovo Golden Warrior akıllı telefonu hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Umarız ki Lenovo’nun bu ürünü fiyat bakımından uygun olur ve iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olur.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap