Samsung 2 Ekim 2014, 14:05
note 4

Samsung Galaxy Note 4’ün Özellikleri ve Türkiye’de Ne Zaman Satılacak

Samsung’un yeni amiral gemisi olmaya aday olan Galaxy Note 4’ün ülkemiz satışına başlanmasına kısa bir zaman kaldı. Şimdilik önde gelen büyük elektronik mağazalarda ön sipariş alınmaya başlanan bu ürünün 17 Ekim’den itibaren ülkemiz pazarında satışa sunulması kesinlik kazanmış durumda.  5.7-inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip olan Galaxy Note 4, iki farklı işlemci seçeneği ile satışa sunuluyor. Bu işlemcilerden birisi Qualcomm’un Snapdragon 805 işlemcisi, diğeri ise Samsung’un 64 Bit destekli Exynos 5433 işlemcisi. 3 GB RAM’i bünyesinde barındıracak olan bu akıllı telefon sahip olduğu 16 MP çözünürlüğündeki arka kamerası ile 4K video kaydı gerçekleştirebilecek.

note 4

Sony’nin sensörüne sahip olan Galaxy Note 4, yüksek kapasiteli pili ile uzun süreli kullanım sunuyor. 2200-2500 TL fiyat aralığı ile satışa sunulmasını beklediğimiz Galaxy Note 4’ün önde iPhone 6 Plus’a iyi bir rakip olmasını bekliyoruz. Tabi ki 3250TL’den satışa sunulan iPhone 6 Plus’a göre fiyatının da iyi bir noktada olduğunu söylebiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap