Konu Dışı Haberler 18 Ağustos 2014, 15:43
M9pd02

İzmir Arçelik Servis Numarası : 444 1 494

Beyaz eşya konusunda titiz davranıyorum ve para ödeyip satın aldığım her şeyde olduğu gibi bu ürünlerde de profesyonelliğe ihtiyaç duyuyorum. Bu konuda beni en iyi şekilde memnun etmeyi başaran tek marka Arçelik markası oldu ve gerek ürünleri, gerekse de servis desteği ile muazzam bir marka olduğunu düşünüyor ve siz değerli okurlarıma da tavsiye etmek istiyorum.

M9pd02

Servis konusunda dikkatli davranırım ve güler yüzlü bir ekipten hizmet almayı tercih ederim. Soru sorduğumda büyük bir sabır ile yanıtlayacak ve beklentilerimiz karşılayacak bir ekip olması gerekiyor ve sanırım bu ekibi de kısa süre önce buldum.

Özel İzmir Arçelik Servisi gibi bir arama ile sizler de bu firmaya ulaşabiliyorsunuz. 444 1 494 numaralı telefon ile hizmet veren firma, güler yüzlü ekibi ve kaliteli servis hizmetleri ile benden artı puan almayı başardı.

Sektörün popüler adreslerinden bir tanesi odluğunu daha yeni öğrendim ancak iyiki de öğrenmişim çünkü daha önce hizmet aldığım firmalar ile büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşamıştım ancak bu firmadan aldığım hizmet doğrultusunda servis çalışmalarının nasıl yapılması gerektiğini de en iyi şekilde öğrendim. İzmir Arçelik Özel Servisi firmasını siz değerli okurlarım ile de paylaşmak istedim ve dilerseniz yukarıda verdiğim numaradan sizler de firmaya direkt olarak ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap