Konu Dışı Haberler 16 Ağustos 2014, 12:42
yemek oyunları

Yemek Yapmak Android Telefonlarda Daha Da Güzel

Biliyorsunuzdur ki eskiden yemek yapmak için büyüklerimizden yardım alır ve onlardan bu işin püf noktalarını öğrenirdik. Tabi ki teknolojinin gelişmesi ile bu durum biraz farklı bir hal aldı. Artık bazı yemek uzmanları yemek yapmanın püf noktalarını Youtube kanallarında veya kişisel sitelerinde paylaşıyorlar. Tabi ki büyüklere yönelik bu kadar yemek yapma alternatifi bulunurken çocuklar için de yemek yapma alternatifleri bulunuyor. Son zamanlarda neredeyse her evde yer alan bir Android telefonda veya tablette bu yemek oyununa ulaşmamız mümkün hale geldi.

yemek oyunları

Play Store üzerinde yer alan birçok yemek yapma oyunları ile çocuklarımız kendilerini çocukluktan geliştirebiliyorlar. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu görerek sokakta yemek yapan bazı kişilerin hatalarını da rahatlıkla fark edebiliyorlar. Tabi ki bunların dışında reklamlarda görünen bazı reklamlarla çocuklarımız pasta yapma oyununa da ilgi duyabiliyorlar. Aslında bunlar bir oyun olarak görünse de kişisel gelişimde oldukça iyi bir etkisi bulunuyor. Pasta yapma oyunlarının yanı sıra çocuklarımızın en sevdiği şeylerden birisi olan dondurma oyunlarının da popüler olduğunu sizlere belirtmeden edemeyeceğim. Bu yazımız sitemizin daha iyi hizmet vermesi için reklam amaçlı olarak yazılmıştır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap