Konu Dışı Haberler 16 Ağustos 2014, 12:02
propvpler

Android Severlere Bir Müjdemiz Var!

Yeni açılan tanıtım sitesi ile android severlerde faydalanıyor. Online oyun oynayanlar gün geçtikçe artıyor. Ve eğlenceli online oyun arayanlarda bir hayli çoktur. Bizde online oyunlardan metin2 ve çok tutulan pvpleri barındıran bir web sitesi açtık. Bu tanıtım sitesinde oyuncular için sade bir platform hazırlanmıştır. Pvp serverler oyununun çok olması nedeniyle pro listesi hazırlanmıştır. Bu pro listesi ile oyuncular daha kaliteli ve eğlenceli oyun bulabilmektedir. Pro listesinde +30 dan fazla server bulunmaktadır.

propvpler

Her oyuncunun beğenebileceği ve aklında tasarladığı sunucu bulabilmek bu siteyle artık çok kolay olmuştur. Site içerisinde herhangi bir tanıtıma tıkladığınızda karşınıza çıkan server bilgileri ile oyunun nası olduğunu anlayabilecek ve oyunu indirmeden öğreneceksiniz. Size zaman kazandıran ve eğlenceli bir oyun bulmanıza yardımcı olan bu tanıtım sitesi oylama sistemi ile kaliteli pvpleri ön sıraya almaktadır. Bununla beraber getirdiği Ne Aradın? sayfası ile de her oyuncunun aklındaki pvpyi bulmasını sağlamaktadır.

Metin2 pvp serverler tanıtımlarını daha fazla barındıran web sitemiz içerisinde oyunculara yardımcı olmak için makale bölümü açılmış ve makaleler detaylı bir şekilde online oyunculara/sunuculara aktarılmıştır. Sizleri de gelişmekte olan bu ProPvpServerlar.Com sitesiyle bir pvp bulmaya davet ediyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap