Konu Dışı Haberler 14 Ağustos 2014, 21:13
torrent film

Türkiye’nin Yükselen Torrent Sitesi

“Türkiye’nin Yükselen Torrent Sitesi” sloganıyla internet dünyasında sıkça karşılaştığımız bir site, sloganlarıyla da oldukça mütevazi olduklarını gösteriyorlar. Tasarımları sade ve aynı şekilde sunum şekilleride kısa ve öz bu şekilde ziyaretçileri bıktırmadan aradıklarını bulmada büyük kolaylık sağlıyorlar. Sitenin içeriğinden bahsetmek gerekirse oyun torrentleri, film, program, dizi gibi birçok alanda etkinlik gösteriyor.

torrent film

Site torrent sitesi olsa da ziyaretçilerinin düşük hızlarla sıkıntı yaşamaması için özellikle Türkçe içerikli program veya dublaj film linkleriyle son hız indirebilceğiniz link servislerine yüklüyorlar, bu sayede her zaman ki gibi son hızlı bir biçimde istediğiniz dosyaya ulaşabiliyorsunuz ayrıca belirteyim durdur-devam et özelliğide bulunmakta sitede bu konu hakkında detaylı açıklamalar mevcut. Güzel bir sistemleride yetkililerini köle olarak çalıştırmamakta onlara az da olsa belli bir para vererek emeklerinin karşılığını almalarını sağlıyorlar bu da elbette daha verimli bir ortam oluşmasını sağlıyor. Diğer bir sistemleri de oyun kurulum videoları bu özellik cidde takdire şayan bir özellik, bu sayede oyun kurulumlarında sıkıntı çeken üyelere videolu biçimde yönlendirmede bulunabiliyorlar ayrıca oyunun da sıkıntısız olduğunu bir bakıma göstermiş oluyorlar elbette. Eğer sorunlu bir oyun veya diğer kategorilerden bir konu olsun anında site yönetimi tarafından kaldırılıyor ki başkaları mağdur olmasın.Ayrıca değişik bir uygulamaları var o da şöyle yerli filmleri sadece üyelerin görebilceği şekilde sunuyor olmaları, bu konu hakkında ki gerekçeleri ise linklerin daha uzun ömürlü olması ve daha kaliteli hizmet sunabilmek. Dolayısıyla oyunları, filmleri, programlar ve daha birçok şeyi hızlı bir şekilde indirebilmek artık çok kolay. Mutlaka bu kolaylığı sizde deneyin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap