LG 13 Ağustos 2014, 09:27
lg l60

LG L60 Özellikleri Resmiyet Kazandı

LG’nin alt seviye ürünlerinden birisi olarak tanımlayabileceğimiz L60 Rusya’da gün yüzüne çıktı. Performans bakımından günlük işlerimizi karşılayabilecek seviyede olan bu cihaz 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye sahip. 4.3-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan LG L60 Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanıyor. 512 MB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan üründe çift SIM kart teknolojisi de bulunmakta. L serisinin yeni üyesi olan L60 haricinde seride L40, L70, L90 ürünlerinin de bulunmakta.

lg l60

LG’nin en popüler yazılımlarından olan KnockCode ve Guest Mode yazılımlarını bünyesinde barındıran LG L60’ın şimdilik ne kadar fiyattan satılacağı hakkında net bir fiyat belirtilmemiş. Fakat biz bu ürünün uygun bir fiyattan satışa sunularak satış rakamı arttırmak için kullanılacağını düşünüyoruz. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz bu akıllı telefonun şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda da net bir bilgi bulunmamakta.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap