Samsung 1 Ağustos 2014, 10:40
Galaxy Alpha

Samsung Galaxy Alpha Performans Bakımından Üst Seviye Olacak

Samsung’un yeni akıllı telefonlarından birisi olması beklenene Galaxy Alpha hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 13 Ağustos’ta tanıtılması beklenen bu akıllı telefonun aslında teknik özellikleri şimdiden netlik kazanmış gibi. 8 çekirdekli Exynos 5433 işlemciden güç alacak olan bu akıllı telefon 4.8-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. 2 GB RAM’i bünyesinde barındıracak olan bu akıllı telefon şimdiden Galaxy Note 3’ü performans testlerinde sollamış durumda. Antutu performans testinde 38,658 puan alan Galaxy Alpha Android 4.4 Kitkat işletim sistemini kullanacak.

Galaxy Alpha

Performans bakımından üstün özelliklere sahip olacak olan bu akıllı telefonun fiyatının da uygun bir seviyede tutulmasını bekliyoruz. Şimdilik toza ve suya karşı dayanıklı olup olmadığı bilinmeyen bu akıllı telefonun hakkında yeni gelişecek bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap