Android Telefon 25 Temmuz 2014, 09:03
Discovery 2

General Mobile Discovery 2 Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemizde en çok satışı gerçekleştirilen akıllı telefonlardan birisi olan General Mobile Discovery’nin ikinci sürümü olan Discovery 2 lanse edildi. Dün gerçekleştirilen basın toplantısında tanıtılan bu ürün gene uygun fiyatı ile iyi bir kitleye ulaşmayı amaçlıyor. 5-inç büyüklüğünde Full HD IPS ekrana sahip olan bu akıllı telefonun ekranı Gorilla Glass 3 ile güçlendirilmiş. 2 GHz hızında çalışan MT6592T işlemcisine sahip olan Discovery 2’de Mali-T450 grafik işlemci kullanılmakta. Casper’ın en son akıllı telefonlarından VIA V8 ile yakın teknik özelliklere sahip olan bu akıllı telefonda 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya yer verilmiş.

Discovery 2

13 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 5 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan bu akıllı telefonda 2.500mAh büyüklüğünde bataryaya yer verilmiş durumda. Tasarımsal olarak Galaxy S5’e benzeyen General Mobile Discovery 2 ‘nin 888 TL’den satışa sunulacağını da sizlere ifade edelim. Eminiz ki bu ürünün de satışı iyi bir seviyeye ulaşacak ve uzun süre boyunca bu fiyatta indirim yapılmayacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Salih

    Özellikleri ve fiyatı karşılaştırıldığı zaman GM gene f/p ürünü çıkartmış. Bence Discovery ve ELite’e göre daha güzel bir tasarım yapılmış.

    Cevapla

Yorum Yap