LG 20 Temmuz 2014, 13:50
lg g3 s

LG G3 S Fiyatı ve Özellikleri

Samsung ve HTC çıkarmış oldukları amiral gemilerinin ardından bu ürünlerinin Mini modellerini de sunuyorlardı. LG’den de G3’ün mini sürümü beklenirken LG bu modelin yerine G3 S adı verilen yeni ürününü sundu. Performans bakımından LG G3’ün alt versiyonu olan bu ürün uygun fiyatı ile iyi bir kitleye ulaşmayı amaçlıyor. 349€ fiyat etiketi ile Avrupa pazarında satışa sunulacak olan bu ürünün ülkemiz pazarında da 1000-1200TL fiyat etiketi ile satışa sunulması muhtemel. Qualcomm’un en çok tercih edilen işlemcilerinden Snapdragon 400’den güç alan bu üründe 5-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde bir ekrana yer verilmiş.

lg g3 s

1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisinin yanı sıra 1 GB RAM’e sahip olan LG G3 S’de lazer odaklı 8MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş. LG G3’ün birçok yazılımına sahip olacak olan bu akıllının hakkında edinilen bilgiler şimdilik bu kadarla sınırlı. Gelecek günlerde bu akıllı telefon hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap