Android Telefon 19 Temmuz 2014, 15:04
Casper VIA V8

Casper VIA V8 Performans Bakımından Oldukça iyi Bir Seviyede

Ülkemiz bilgisayar pazarında adından en çok söz ettiren firmalardan birisi olan Casper, yeni akıllı telefonu VIA V8 ile akıllı telefon pazarında da söz sahibi olmayı amaçlıyor. Performans bakımından iyi bir seviyede olan Casper VIA V8 8 çekirdekli MTK6592T işlemciden güç alıyor. Diğer Casper akıllı telefonlarına göre biraz daha yüksek fiyattan satışa sunulan bu ürünün böyle yüksek fiyattan satışa sunulmasındaki en büyük etken tabi ki teknik özellikleri. 2.0 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemcinin yanı sıra 2 GB RAM’e sahip olan bu üründe 32 GB dahili hafızaya yer verilmiş. Gorilla Glass 2 teknolojisine sahip 5-inç Full HD ekrana sahip olan bu akıllı telefon en iyi detayları görmenizi sağlıyor.

Casper VIA V8

Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanan Casper VIA V8’in arka kısmında 16 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. Ön kısmında da 8 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan bu ürün sizlere en iyi selfie pozları çekme imkanı sunuyor. 7.3mm kalınlığında olduğu ifade edilen bu ürünün satış fiyatı ise 1199TL olarak belirlenmiş durumda.

Fiyatına göre gerçekten de uygun teknik özelliklere sahip olan bu ürünün ülkemiz pazarında iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Ülkemizin birçok yerinde teknik servise sahip olan Casper’ın bu ürün ile müşterilerine en iyi hizmeti sunacağından eminiz. Casper VIA V8 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap