Samsung 2 Temmuz 2014, 17:14
Galaxy Mega

Samsung Galaxy Mega Serisine Yeni Bir Üye Gelebilir

Samsung’un dev ekranlı akıllı telefon serisi Galaxy Mega’ya yeni bir üye ekleneceğe benziyor. Kısa süre içerisinde GFXBench benchmark veritabanında bulunan yeni bir Samsung modelinin Galaxy Mega serisinin yeni üyesi olacağa benziyor. 5.9-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olacak olan bu ürün Qualcomm’un 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 410’u kullanıyor. 64 Bit destekli olan bu işlemcinin yanı sıra Adreno 306 grafik işlemcisine de sahip olan akıllı telefonda 2 GB RAM kullanılmış. 8 GB dahili hafızaya sahip olacağı ifade edilen bu ürünün microSD kart slotunu da bünyesinde bulundurması bekleniyor.

Galaxy Mega

12 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 4.7-inç çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak olan bu akıllı telefon bu iki kamera ile Full HD video kaydı gerçekleştirebilecek. Android’in en son sürümlerinden olan Android 4.4.3 KitKat’ı kullanacak olan bu akıllı telefon, büyük bir ihtimalle 64 bit için optimize edilmiş bir Android sürümüne sahip olacak.

Şimdilik Galaxy Mega serisine dahil olması beklenen yeni Samsung modeli hakkında bu kadar bilgiye yer verilmiş durumda. Bu ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap