Samsung 2 Temmuz 2014, 09:18
Galaxy Core 2

Samsung Galaxy Core 2 Piyasaya Çıkıyor

Çıkarmış olduğu üst seviye akıllı telefonlarla göz dolduran Samsung, yeni çıkarmış olduğu orta ve alt seviye akıllı telefonlarıyla da piyasanın liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor. Son olarak Galaxy Core 2 isimli akıllı telefonu ile piyasaya çıkacak olan Samsung, bu cihazda 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci kullanmakta. 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan üründe 768 MB büyüklüğünde RAM ve 4 GB dahili hafıza bulunuyor. 5 MP çözünürlüğünde LED flaşa sahip arka kameraya sahip olan Galaxy Core 2’de VGA çözünürlüğünde ön kamera bulunmakta.

Galaxy Core 2

2.000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olacak olan bu akıllı telefonun şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Büyük bir olasılıkla uygun fiyattan satışa sunulacak olacak olan bu akıllı telefonun tanıtılmasından kısa zaman sonra ülkemiz pazarında da yer almasını bekliyoruz. Samsung Galaxy Core 2 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap