Samsung 1 Temmuz 2014, 09:56
galaxy ace 4

Samsung Galaxy Ace 4 Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Samsung’un en çok satan akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Ace serisine yeni bir üye dahil olmak üzere. Bu serinin 4. üyesi olacak olan Galaxy Ace 4 eski üyelerinde olduğu gibi gene orta-alt seviye bir ürün olarak piyasaya çıkacak. 4-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak olan bu ürün 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alacak. 1.500mAh bataryaya sahip olacağı ifade edilen bu akıllı telefonun Galaxy Ace 3’e göre en büyük yeniliği ise Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanıyor olması. Performans bakımından iyi bir düzeyde olmayan bu akıllı telefonun uygun fiyatı sayesinde diğer modellerde olduğu gibi iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.

galaxy ace 4

Şimdilik ne zaman pazara sunulacağı konusunda net bir bilgi olmayan bu akıllı telefonun ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklemekteyiz. Büyük bir olasılıkla 600-700 TL civarında olmasını beklediğimiz bu akıllı telefonun hakkında edindiğimiz bilgiler şimdilik bu kadarla sınırlı. Galaxy Ace 4 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap