Samsung 23 Haziran 2014, 11:46
galaxy-note-4

Samsung Galaxy Note 4 Özellikleri Netleşiyor

Samsung’un Galaxy Note serisine yeni katılması beklenen Galaxy Note 4 hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Performans bakımından oldukça iyi özelliklere sahip olacak olan bu akıllı telefonun 2 farklı versiyonunun olduğu dikkat çekiyor. SM-N910C ve SM-N910S kod adlarını taşıyan bu iki farklı versiyonun tek farkı ise kullandıkları işlemcileri. Şimdilik büyüklüğü bilinmese de 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacağı belirtilen Galaxy Note 4’ün 32 GB dahili hafızaya 3 GB RAM’e sahip olacağı görülmekte.

galaxy-note-4

16 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 3.68 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak olan Galaxy Note 4’ün 4G teknolojisine sahip olacak olan modelinde Qualcomm’un en son işlemcilerinden olan Snapdragon 805’in kullanılacağı. Diğer versiyonda ise 8 çekirdekli Samsung Exynos 5433 işlemcinin kullanılacağı belirtilmekte. Performans bakımından üstün özelliklere sahip olacak olan bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap