Android Telefon 18 Haziran 2014, 08:40
Oppo Find 7

Oppo Find 7 Avrupa Pazarında Satışa Sunuluyor

Performans odaklı akıllı telefonlardan birisi olan Oppo Find 7 Avrupa pazarında satışa sunuluyor. Uygun fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun Avrupa fiyat etiketi 479 € olarak belirlenmiş. Qualcomm’un Snapdragon 801 ve Krait 400 işlemcisinden birisini kullanacak olan bu akıllı telefon 5.5-inç büyüklüğünde QHD çözünürlüğünde ekrana sahip. 3 GB RAM’e sahip olan bu akıllı telefon 32 GB dahili hafızaya sahip. Şimdilik siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan bu ürünün arka tarafında 13 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. Bu kamera sensörü sayesinde 50 MP boyutunda fotoğraflar çekebilen Oppo Find 7 2.5 GHz hızında çalışan işlemcisiyle gerçekten de göz dolduran bir performansa sahip.

Oppo Find 7

Temmuz ayının ilk haftalarından itibaren satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun ülkemiz pazarında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmamakta. Sony’nin ürettiği kamera ile harikalar yaratan ve performans bakımından üst seviyede olan Oppo Find 7’nin Avrupa pazarında iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olacağını düşünüyoruz. Bu akıllı telefon hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap