Android Telefon 17 Haziran 2014, 11:14
huawei mulan

Huawei Mulan Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

Huawei’nin en güçlü akıllı telefonlarından birisi olması beklenen Huawei Mulan hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 4.9-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olacağı belirtilen bu akıllı telefonun 8 çekirdeğe sahip Kirin 920 işlemcisinden güç alacak. 3 GB RAM ile de üst düzey performans sunacak olan bu akıllı telefonun 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olması bekleniyor. Parmak izi sensörüne de sahip olacağı ifade edilen bu akıllı telefonun görüntülerinde de bu sensör dikkat çekmekte. Uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun şimdilik ne zaman tanıtılacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

huawei mulan

Ülkemiz pazarında çok fazla olmasa da iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Huawei’nin bu akıllı telefonunu da ülkemiz pazarında satışa sunmasını bekliyoruz. Uygun fiyattan satışa sunmasını beklediğimiz Huawei Mulan hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap