Konu Dışı Haberler 17 Haziran 2014, 14:44
alanya otelleri

Alanya Otellerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya’nın hemen hemen en büyük beldelerinden biri olan Alanya genellikle daha çok 3 4 ve 5 yıldızlı otelleri ile tanınırlar. Çok uzun bir sahil şeridi olan bu belde de, kişiler çok daha uygun fiyatlara tatil yapma imkânını bulmuş olurlar. Merkez ve merkeze yakın yerlerde başyıldız bir Alanya oteli bulmak biraz zor olabilir. Daha şehir dışında bir yerde ararsanız ise elbette kolaylıkla bulabilirsiniz. Antalya otel telefonlarına ulaşıp daha detaylı bilgi almanız mümkündür.

alanya otelleri

Antalya hem gündüzünde, hem de gecesinde oldukça hareketli bir yerdir. Upuzun çarşısı ve birçok alışveriş noktası ile tercih edilen bir beldedir. Kişiler burada hem gezerek hem de dinlenerek stres atıyor ve güzel eğlence noktalarında tüm kurtlarını dökebiliyorlar. Antalya otelleri diğer beldelere göre biraz daha hesaplı ve daha uygundur. Bunun nedeni ise daha önce de belirttiğimiz gibi size çok geniş alanlar üzerinde çok daha detaylı bir konsept oteli sunulmadığı için. Daha çok butik otellerin yer aldığı bu belde de sizler hem gecesi ayrı güzel hem de gün ayrı güzel bir tatil yaşıyor olacaksınız.

Alanya merkez otellerinin hemen hemen hepsinde havuz bulmanız mümkündür. Küçük ve kendi halinde olan bir otelin bile mutlaka önünde serinlemek için bir havuzu vardır. Kişiler genellikle gündüzleri denize giderek vakit geçirmekten daha çok hoşlanırlar. Gerek denize sıfır oluşları gereke hemen bir cadde ile yakın oluşları onları tüm gün keyiften asla alıkoyamaz. Sizler için her zaman yenilenen bu oteller fiyatlarda da çok büyük oynamalar yapmayarak yıllardır belli bir düzeyde artış yapıp konuklarını ağırlamaktadırlar.

Alanya otelleri de hem yerli, hem de yabancı konuklarını ağırlıyor ve her yıl dolu dolu bir yaz ayı yaşıyor. Her şeyi aradığınızda bulabileceğiniz bir mevki olması ile tercih nedeniniz olacak olan bu ilçe de sizlerde isterseniz geniş ve kapsamlı bir otel ya da küçük ve konsepti olan bir telde kalabilirsiniz hepsinde de erken rezervasyon ile sandığınızdan çok daha az ücretler ödeyebilirsiniz. Yeter ki bu yıl tatil yapmayı siler kafanıza koymuş olun.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap