Android Telefon 13 Haziran 2014, 15:36
Prestigio Grace

Prestigio Grace Ülkemiz Pazarında Satışa Sunulacak

Dünyanın şimdiye kadar ki en ince akıllı telefonlarından birisi olan Prestigio Grace ülkemiz pazarında satışa sunulacak. Sadece 5.5 mm kalınlığında olan olan bu akıllı telefon 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip. Gorilla Glass 3 korunmasına sahip olan bu akıllı telefon 1.7 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciye sahip. Cortex A7 işlemcinin yanı sıra 2 GB RAM’e sahip olan bu akıllı telefonda Android 4.4 KitKat işletim sistemi kullanılıyor. Arka kısmında 13 MP çözünürlüğünde bir kameraya ve ön kısımda 5 MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip olan Prestigio Grace bu kameralar ile Full HD video kaydı gerçekleştirebiliyor.

Prestigio Grace

Prestigio firmasının geliştirmiş olduğu özel uygulamalar da sahip olan bu akıllı telefon hem şık görünümü hemde hafif yapısı ile gözlere hitap ediyor. Lock Screen MultiStart yazılımını da bünyesinde barındıran bu akıllı telefonun Ağustos ayı içerisinde büyük elektronik mağazalarda yer almasını bekliyoruz. Prestigio Grace’nun fiyatı konusunda ise net bir bilgi şimdilik bulunmamakta. Bu akıllı telefon hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap