Konu Dışı Haberler 12 Haziran 2014, 18:15
onoyun

En Yeni ve En Güzel Oyunlar

On Oyun ekibi sizler için her gün en güzel ve en popüler oyunları seçerek sunmaktadır. Haziran ayı içerisinde siz oyun severler için çok fazla sayıda oyun paylaştık, şimdi bu oyunlardan en popüler olanları sizler için sıralıyor olacağız. Oyunlar arasında ilk sırayı zombi ezmece 2014 oyunu alıyor. Zombi ezmece 2014 isimli oyun içerisinde tüm zombileri yok etmek amacı ile ilerliyorsunuz. Her ezmiş olduğunuz zombiden belli oranda puan kazanıyor, bu puanlar ile de sahip olduuğunuz aracı çok daha kaliteli hale getiriyorsunuz.

onoyun

Zombi oyunlarının yanı sıra son günlerde traktör oyunları için olan ilginin de arttığını belirtebiliriz. Sitemizde yer alan zorlu traktör gibi oyunlar oldukça popüler hale geldiler.

Daha önce farklı bir çok sitede mayıs ayının en güzel oyunları, nisan ayının en güzel oyunları gibi çok fazla sayıda içerik girmiştik, bu içeriklere ek olarak sizlere şimdi genel bir tablo sunduk. Daha demin sizlere tanıtmış olduğumuz zombi ezme oyunu Türkiye’de çocuklar tarafından aylardır çok sevilerek oynanıyor. Oyuna başladıktan sonra sizin de vazgeçemeyeceğinizi düşünmekteyiz. Traktör oyunları kategorisini üzerine yoğunlaşacak olursak eğer, bu kategori de önümüzdeki günlerde değerini arttıracağa benziyor.

On oyun ekibi sizler için her gün en güzel oyunları seçmeye devam ediyor. Sitemizi takip ederek en güzel oyunları keşfederek oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden eğlenceli vakit geçireceğiniz, iyi oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap