Samsung 10 Haziran 2014, 09:19
Galaxy Core Lite

Samsung Galaxy Core Lite Tanıtıldı

Üst seviye akıllı telefonlara verdiği önemi alt ve orta seviye akıllı telefonlarına da veren Samsung, orta seviye akıllı telefon ailesine yeni bir üye ekledi. Galaxy Core Lite adı verilen bu akıllı telefon 4.7-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Qualcomm’un 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 400’dan güç alan bu akıllı telefonda 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza bulunuyor. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan bu ürünün arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde LED flaşa sahip bir kameraya yer verilmiş.

Galaxy Core Lite

2.000mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olan Galaxy Core Lite’de LTE desteği ve NFC desteği de bulunuyor. 270 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun ilk satışlarına Tayvan’da başlanacak. Şimdilik Galaxy Core Lite ‘nin diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap