Samsung 8 Haziran 2014, 14:16
Galaxy Tab 4 Nook 7.0

Galaxy Tab 4 Nook 7.0 Tablet Özellikleri Netlik Kazandı

Akıllı telefon pazarında olduğu gibi tablet pazarında da adından oldukça söz ettiren Samsung’un Galaxy Tab 4 Nook serisinin ilk ürünü olan Galaxy Tab 4 Nook 7.0 modelini hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Performans bakımından orta seviye bir ürün olacak olan Galaxy Tab 4 Nook 7.0 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alacak. Adından da anlaşılacağı üzere 7-inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde LCD ekrana sahip olacak olan üründe 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili hafızanın bulunacağı ifade edilmekte.

Galaxy Tab 4 Nook 7.0

3 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacak olan bu tabletin içeriğinde 3 milyon kitap ve dergi içeren Barnes & Nobles kütüphanesine sahip olacağı belirtiliyor. 8 ve 10 inçlik iki farklı tablete daha sahip olacak olan Galaxy Tab 4 Nook serisinin diğer ürünleri hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmamakta. Ağustos ayı içerisinde ABD’de satışa sunulacak olan bu tablet serisinin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Umarız bu tablet serisi de kısa zamanda ülkemiz pazarındaki yerini alır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap