Samsung 5 Haziran 2014, 16:23
galaxy f

Galaxy S5’in Bir Üst Modeli Galaxy F Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

Galaxy S5 ile kısa zaman içerisinde iyi bir başarı yakalayan Samsung, şimdi de Galaxy F adı altında yeni bir ürünü akıllı telefon pazarına sunmaya hazırlanıyor. LG G3’e rakip olarak gösterilen Samsung Galaxy F ‘in tanıtım afişinden alınan bir görsel internete sızdırıldı. Qualcomm’un en son işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 805’i kullanacak olan bu akıllının 5.1-inç büyüklüğünde Super AMOLED ekranda 2K çözünürlük sunması bekleniyor. 3 GB RAM’e sahip olacak olan bu akıllı telefonun büyük bir ihtimalle dahili hafızası 32 GB olacak.

galaxy f

16 MP çözünürlüğünde OIS desteğine sahip arka kameraya sahip olacak olan Galaxy F’in tabi ki ön kısmında da görüntülü konuşma imkanı sunan yüksek çözünürlüğe sahip bir kamera bulunacak. Bu kameranın çözünürlüğünün ne kadar olacağı konusunda ise şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Tasarım konusunda daha iyi bir yapıda olması beklenen bu üründe alüminyum alaşımlı bir kasanın kullanılması bekleniyor. Galaxy S5’e yakın bir tasarıma sahip olacak olan bu modelin şimdilik ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. İlk etapta Güney Kore pazarında satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap