Sony 3 Haziran 2014, 15:06
xperia t3

Sony Xperia T3 Özellikleri Belli Oldu

Sony’nin yeni akıllı telefonu Xperia T3 isimli akıllı telefonu hakkında net bilgiler ortaya çıktı. Şimdiye kadar ki dünyanın en ince akıllı telefonu unvanına sahip olacak olan Xperia T3 orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bir akıllı telefon konumunda. 5.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Xperia T3 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alacak. 8 MP çözünürlüğünde Sony Exmor RS sensörüne sahip arka kameraya sahip olan bu akıllı telefon bünyesinde 4G LTE desteğini de bulundurmakta.

xperia t3

2.500 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu akıllı telefonun şimdilik ne zaman satışa sunulacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap