HTC 30 Mayıs 2014, 17:10
one e8

HTC One E8 Özellikleri Netlik Kazanıyor

HTC’nin yeni akıllı telefonu olan One M8’in ardından şimdi de One E8 isimli akıllı telefon resmiyet kazandı. Performans bakımından iyi bir yapıya sahip olan bu akıllı telefonda Qualcomm’un yeni işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 801 AC kullanılmış. 2.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciyi kullanan bu akıllı telefon 4.7-inç büyüklüğünde ekrana sahipmiş gibi görüntülenmekte. BoomSound hoparlöre sahip olan bu ürünün arka kısmında 13 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. Plastik kasa tasarımına sahip olan bu akıllı telefonun böylelikle daha uygun fiyata üretilmesi ve uygun fiyattan satışa sunulması beklenmekte.

one e8

Şimdilik tam olarak özelliklerini bilemediğimiz bu akıllı telefonun Avrupa ve Çin pazarında satışa sunulmasını beklemekteyiz. Uygun fiyattan satışa sunulmasını beklediğimiz bu akıllı telefonun kısa zaman içerisinde satışa sunulmasını bekliyoruz. HTC One E8 hakkında gelişecek olan yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap