Android Tablet 29 Mayıs 2014, 14:40
miniPAD C

Ezcool miniPAD C Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz en çok tablet satışı gerçekleştiren firmalardan birisi olan Ezcool, orta seviye tableti miniPAD C’yi uygun fiyatla Hepsiburada.com üzerinde satışa sundu. 299 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan bu tabletin kuşkusuz en büyük özelliği Android’in en son sürümü olan Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanıyor olması. 7.9-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan tablette çift çekirdekli işlemciye ve ekran kartına yer verilmiş. Performans bakımından iyi bir yapıya sahip olan bu üründe 1 GB’da RAM kullanılmakta.

miniPAD C

İnce yapısı, hafif oluşu ve tasarımsal olarak güzel görünüme sahip olan bu ürünün arka kısmında 2 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve ön kısmında da 0.3 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 8 GB dahili hafızaya sahip olan miniPAD C isimli bu tablette Bluetooth, Wi-Fi teknolojileri bulunuyor. İstenirse de harici olarak 3G adaptörüne takabilme özelliğine sahip olan bu tabletin iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap