Android Tablet 28 Mayıs 2014, 08:56
Teclast P78HD

100 Dolarlık Teclast P78HD Tablet Muhteşem Özelliklere Sahip

2012 yılından itibaren neredeyse her ay yeni bir tablet markasının adını duyuyoruz. Genellikle Çin pazarında ortaya çıkan bu yeni firmalardan birisi de Teclast isimli firma. Tablet pazarında Teclast P78HD isimli tablet ile büyük bir ilgi görmeyi amaçlayan bu firma gerçekten de bu ürünü ile büyük bir ilgi görmeyi hak ediyor. 100 dolar fiyat etiketinden satışa sunulacak olan bu tablet 1920 x 1200 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Cortex-A7 tabanlu dört çekirdekli Allwinner A31 işlemcisinden güç alan bu tablette PowerVR SGX grafik işlemcisine yer verilmiş.

Teclast P78HD

1 GB RAM’e ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan bu tablette 2 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunmakta. Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanacak olan bu ürünün şimdilik ne zaman tablet pazarında satışa sunulacağına dair bir açıklama bulunmamakta. Umarız ki bu firmanın bu ürünü ülkemiz pazarında da uygun fiyattan yer alır ve ülkemizdeki kullanıcılar uygun fiyata güzel bir tablete sahip olabilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap