Samsung 27 Mayıs 2014, 09:39
galaxy-s4

Samsung Galaxy S4 Value Özellikleri ve Fiyatı

Galaxy serisi ile büyük bir başarı yakalayan Samsung, bu seriye yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S5 isimli akıllı telefonunu tanıtan firma bu akıllı telefonunun yanı sıra geçtiğimiz yıl Galaxy S4 Value isimli akıllı telefonunu tanıtmıştı. Bu tanıtılan akıllı telefon ne yazık ki daha yeni satışa sunuluyor.  Galaxy S4’ün bi sürümü olarak çıkan bu ürün ilk etapta Amerika ve Avrupa pazarında satışa sunulacak. Galaxy S4 ile tasarımsal ve donanımsal olarak birbirine benzeyen Galaxy S4 Value Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanıyor.

galaxy-s4

1.9 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 600 işlemcisinden güç alan bu akıllı telefonda 2 GB RAM’e yer verilmiş.  398€ fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun şimdilik nasıl bir ilgi göreceği konusunda net bir şey söylemek mümkün değil. Fakat bu ürünün Galaxy S4 kadar olmasa da iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap