Android Tablet 26 Mayıs 2014, 14:19
Reeder A7iC

Reeder A7iC Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz tablet pazarında uzun zamandır tablet satışı gerçekleştiren firmalardan birisi olan Reeder, yeni ürünü olan Reeder A7iC ‘yi satışa sundu. Uygun fiyat etiketiyle satışa sunulan bu ürün kısa zamanda büyük bir ilgi ile karşılaştı. Intel Atom Clover Trail+ Z2520 işlemcisinden güç alan bu ürün 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdeğe sahip. 7-inç büyüklüğünde 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan Reeder A7iC 2 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 0.3 MP çözünürlüğünde  ön kameraya sahip. 1 GB RAM’e sahip olan bu tablet 8 GB dahili hafızaya sahip, ayrıca microSD kart slota sahip olan bu ürün 32 GB’a kadar kart desteğini bünyesinde barındırıyor.

Reeder A7iC

Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan bu tabletin satışı şimdilik birçok büyük elektronik mağazada başlamış durumda. 199 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan bu ürün fiyatına göre uygun performansının yanı sıra zarif tasarımıyla da iyi bir talep görmekte. Wi-Fi ve Bluetooth veri transfer teknolojilerine de sahip olan bu tabletin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap