Aksiyon Oyunları 24 Mayıs 2014, 11:25
Mother of Myth

Mother of Myth Android Oyunu

Son zamanlarda dikkat ediyorsanız her çıkan Android telefon veya tablet en az çift çekirdekli işlemciye sahip. Bu durumun böyle olmasının en büyük sebebi ise yeni çıkan Android oyunların performansı yüksek Android cihazlarda çalışabiliyor olması. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Mother of Myth isimli Android oyunda performansı yüksek olan Android telefon ve tabletlerde çalışabilmektedir. Sadece Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışabilen Mother of Myth isimli bu oyun kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

Mother of Myth

Eski mitolojide oynadığımız bu oyunda sahip olduğumuz kahramanlar ile düşmanlarımızı alt etmemiz gerekiyor. Düşmanları yenmemiz için de her karakterin sahip olduğu farklı güçleri kullanmalı de dokunmatik ekranda onlara verdiğiniz komutlarla onlara saldırmalısınız. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu oyun grafik ve ses kalitesi bakımından iyi bir seviyeye sahip.

Titanlar ile tanrılar arasında geçen bu savaşlar sizleri saatlerce oyuna bağımlı kılacak ve her bölümü bitirmek için sizleri zorlu dakikalar bekleyecek. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Mother of Myth isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçireceğinizi düşündüğümüz bu oyunda sizlere bol şans diliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap