Android Telefon 23 Mayıs 2014, 16:23
Nokia X2

Nokia X2 Özellikleri Hakkında Bilgiler Geliyor

Nokia’nın ilk Android işletim sistemli akıllı telefonu olan Nokia X’in ikinci versiyonu olması beklenen Nokia X2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Benchmark skorlarında görünen Nokia X2 çift çekirdekli 1.2 GHz hızında çalışan Qualcomm’un Snapdragon 200 işlemcisinden güç alıyor. İlk nesil Nokia X’e göre daha iyi bir yapıda olduğu görünen Nokia X2’de 1 GB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya yer verilmiş. Nokia X akıllı telefonu ile iyi bir başarı yakalayan firmanın bu ürünü ile de bu başarıyı arttırması beklenmekte.

Nokia X2

Şimdilik teknik özellikleri konusunda bu kadar bilgiye sahip olduğumuz bu akıllı telefonun hakkında gelecek günlerde daha çok bilgiye ulaşacağımızı düşünmekteyiz. Yaz ayları içerisinde tanıtılması beklenen Nokia X2’nin ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede satışa sunulmasını beklemekteyiz. Nokia’nın bu yeni Android işlemcili telefonu hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap