Müzik ve Ses 23 Mayıs 2014, 08:38
MP3 İndir - YouTube

Android MP3 İndir – YouTube Uygulaması

Android telefon ve tabletlerde artık daimi olarak internet bulunmakta. Bu durum tabi ki her zaman böyle olmayabiliyor. Mesela yolculuğa falan çıktığımızda internetsiz kalabiliyoruz. Böyle zamanlarda da en büyük yardımcımız tabi ki müzikler. İlk zamanlarda bilgisayardan müzik indirip Android cihaza atsak da artık bu durum çok çok farklı. Şimdilerde kullandığımız küçük uygulamalar ile rahatlıkla internet üzerinden müzik indirebilme imkanına sahibiz. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız MP3 İndir – YouTube isimli Android uygulaması ile internet üzerinden rahatlıkla müzik indirebilirsiniz.

MP3 İndir - YouTube

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama basit kullanıma ve hızlı bir yapıya sahiptir. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu uygulama 1.7 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip neredeyse her Android cihazda çalışabilen bu uygulamayı sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

MP3 İndir – YouTube Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap