Samsung 21 Mayıs 2014, 08:37
Galaxy Mega 2

Samsung’dan 7 inçlik Galaxy W Tablet Gelebilir

Akıllı telefon pazarına sunmuş olduğu Galaxy W isimli akıllı telefonu ile iyi bir başarıya ulaşan Samsung, şimdi de Galaxy W 7.0 isimli tableti ile bu başarıyı tekrardan görmeyi amaçlıyor. Telefon özellikli olarak sunulacak olan bu üründe 7-inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde ve 16:9 görüntü oranına sahip ekrana yer verilmiş. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alacağı belirtilen bu akıllı telefonun 1.5 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor. 8MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacak olan bu akıllı cihazın şimdilik dahili hafızası konusunda net bir bilgi bulunmamakta. MicroSD kart slotuna da sahip olacak olan bu ürünün böylelikle hafıza sorunu yaşamaması bekleniyor.

Galaxy Mega 2

Android işletim sistemini kullanacak olan bu ürünün şimdilik hangi Android sürümünü kullanacağına dair tam bir bilgi bulunmuyor. Ülkemiz pazarında da yer almasını beklediğimiz bu ürünün ilk olarak Asya ülkesinde satışa sunulmasını beklemekteyiz. Bu konu üzerinde gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap