LG 20 Mayıs 2014, 08:49
lg l35

LG L35 Hakkında Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

G serisi ile iyi bir başarı grafiği çizen LG, L35 isimli yeni bir akıllı telefonunu satışa sunmak üzere. Performans bakımından orta seviye olarak sayılabileceğimiz bu ürün Qualcomm’un 1.2 Ghz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi Snapdragon 200’den güç alıyor. 3.2-inç büyüklüğünde 480 x 320 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu üründe 1 GB RAM’e yer verilmiş. 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı telefon Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanıyor. Wi-Fi, Bluetooth ve 3G gibi standart veri transfer teknolojilerine de sahip olan bu akıllı telefonda 1540mAh büyüklüğünde batarya kullanılmakta.

lg l35

İlk etapta Avrupa pazarında satışa sunulması beklenen bu akıllı telefonun, bu satışların ardından diğer ülkelerde de boy göstermesi beklenmekte. Şimdilik fiyat konusunda net bir bilgiye sahip olamadığımız LG L35’in ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimizi sizlere belirtelim. L serisi ile iyi bir başarı yakalayan LG’nin L35 isimli bu akıllı telefon ile de bu başarıyı taçlandırmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap