Android Telefon 20 Mayıs 2014, 10:35
EVOBT RS6 Slim 16 GB

EVOBT RS6 Slim 16 GB Özellikleri ve Fiyatı

Tablet pazarında ülkemizde belki de 100’ü geçkin firma yarışıyor. Bu durumun böyle olması bize uygun fiyatlı farklı tabletler bulmamıza imkan sunuyor. Tablet pazarında olduğu gibi akıllı telefon pazarında da ülkemizde birçok yeni firmanın girdiğini görmekteyiz. Bu firmalardan birisi de EVOBT, bu firmanın ülkemiz pazarında satışa sunduğu ürün olan EVOBT RS6 Slim 16 GB bu günkü yazımızın konusu. Performans bakımından oldukça iyi bir seviyede olan bu akıllı telefon uygun fiyatı ile iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlamakta.

EVOBT RS6 Slim 16 GB

1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alan bu akıllı telefon 5-inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. Adından da anlaşılacağı üzere 16 GB dahili hafızaya sahip olan bu üründe 1 GB RAM’e yer verilmiş durumda. Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan EVOBT RS6 Slim 16 GB isimli bu akıllı telefonda 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 2.000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu akıllı telefon Wi-Fi, Bluetooth, 3G gibi standart özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

799 TL fiyat etiketi ile Hepsiburada.com üzerine de satışa sunulan bu akıllı telefonun ilk etapta nasıl bir satış rakamına ulaşacağını merakla takip ediyor olacağız. Umarız ki bu firmanın bu ürünü iyi bir satış rakamına ulaşır ve ülkemizdeki akıllı telefonlarının fiyatları bir nebze olsa da düşer.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. ömer

  abi bu telefonu aldım arka kapağı açamadım sd card takacam yardım

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Arka tırnaklarına dikkat ederek rahatlıkla açabilirsiniz Ömer Bey. Cihazın ilk defa kapağı açılacağından dolayı biraz zorlanabilme ihtimalinizde bulunuyor tabi.

   Cevapla
 2. abdurrahman

  bu cihaza sd kart yuvasının olmadıgını biliyorum arka kapakta acılmıyor simkart yuvası yanda

  Cevapla

Yorum Yap