Samsung 19 Mayıs 2014, 10:05
Galaxy Mega 2

Samsung Galaxy Mega 2 Özellikleri Belli Oluyor

Son zamanlarda çıkarmış olduğu akıllı telefonlarla büyük ilgi gören Samsung’un yeni ürünü Galaxy Mega 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. SK Telecom tarafından elde edilen bu verilerde Galaxy Mega 2 hakkında birçok bilgiye ulaşılmış durumda. 7-inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu ifade edilen bu ürünün ekran çözünürlüğü ise 720p olarak belirtiliyor. 1.5 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen Galaxy Mega 2‘nin 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç aldığı ifade ediliyor. Performans bakımından orta seviye bir akıllı olacak olan bu ürünün arka kısmında 8 MP, ön kısmında da 2 MP çözünürlüğünde birer kamera konumlandırılmış.

Galaxy Mega 2

8 GB dahili hafızaya sahip olduğu belirtilen bu üründe microSD kart slotu da bulunuyor. Böylelikle ürünün hafıza bakımından herhangi bir sorun yaşamaması düşünülmekte. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanacağı belirtilen bu ürünün Android 4.4 KitKat güncellemesini de almasını bekliyoruz.

Samsung’un Galaxy Mega 2 isimli bu akıllı telefon-tableti hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Tabi ki Samsung ve diğer akıllı telefon üreticilerinin haberlerini de sitemizden takip edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap