Aksiyon Oyunları 18 Mayıs 2014, 10:51
Zombie Gunship

Zombie Gunship Android Oyunu

Android oyunların genellikle en çok tercih edilen temalarından birisi zombi temalarıdır. Android platformu için sunulan neredeyse 3 oyundan 1’i zombi oyunları kategorisinde denebilir. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Zombie Gunship isimli Android oyunun da zombi teması kullanılmakta. Grafik kalitesiyle iyi bir yapıda olan bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ülkemizden de birçok kullanıcının oynamış olduğu bu oyunda tek bir amacımız bulunuyor, oda tüm zombileri öldürmek.

Zombie Gunship

Zombie Gunship Android oyunda isminden de anlaşılacağı üzere havadan zombilere karşı bir saldırı yapıyoruz. Sahip olduğunuz 25mm, 40mm ve 105mm obüs topu ile tüm zombileri rahatlıkla havadan yok edebilme imkanına sahipsiniz. Aslında Call Of Duty oynayanlar havadan saldırı sahnesini hatırlarlar, işte bu oyunda da bu sahnenin aynısını neredeyse tekrardan canlandırıyoruz.

59 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu oyun Android 2.3.3 ve üzeri sürümlere sahip Android telefon ve tabletlerde çalışmaktadır. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu oyunu sizlerin de büyük bir keyifle oynayacağını düşünüyoruz. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap