Samsung 17 Mayıs 2014, 10:35
Galaxy S5 Active

Samsung Galaxy S5 Active Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

Samsung’un toza ve suya dayanıklı ilk akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy S4 Active’in yeni versiyonu olan Galaxy S5 Active hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Performans bakımından oldukça iyi bir yapıya sahip olacak olan bu akıllı telefon Qualcomm’un Snapdragon 801AC işlemcisinden güç alıyor. 2457 MHz hızında çalışan bir işlemciden güç alan bu akıllı telefonda 5.2-inç büyüklüğünde 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip. 2 GB RAM’e sahip olacak olacak olan bu üründe 16 GB dahili hafızaya yer verilmiş durumda. Tabi ki cihazın hafızası microSD kart yuvası sayesinde rahatlıkla arttırılabilir düzeyde.

Galaxy S5 Active

16 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan bu ürün Android’in en son sürümlerinden olan Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanıyor. Yakın zamanda satışa sunulması beklenen bu ürünün FCC sertifikasını aldığına dair de bilgiler aldığımızı sizlere belirtelim.

Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap