Android Tablet 15 Mayıs 2014, 09:10
G Pad 7.0

LG G Pad 7.0 Özellikleri Netlik Kazandı

Akıllı telefon pazarında olduğu gibi tablet pazarında da iyi bir noktada olan LG, son olarak G Pad 7.0 isimli tabletini tanıtmaya hazırlıyor. G Pad 7.0, G Pad 8.0, ve G Pad 10.1 olmak üzere 3 farklı model olarak sunulacak olan bu serinin G Pad 7.0 isimli tableti hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Antutu Benchmark sitesinden edinilen bilgilere göre G Pad 7.0 tabletinin özellikleri netleşmiş durumda. Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 400’den güç alacak olan bu üründe 7-inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana yer verilmiş.

G Pad 7.0

1.2 GHz hızında çalışan işlemcinin yanı sıra 1 GB RAM’e sahip olan bu üründe 8 GB dahili hafıza bulunuyor, microSD kart slotuna da sahip olan bu akıllı telefonun böylelikle hafızası rahatlıkla arttırılabilir düzeyde. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanan bu tabletin arka kısmında 3.2 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş, aynı şekilde ürünün ön kısmında da 1.2 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunmakta.

LG’nin kendine özgü birçok yazılımına da sahip olacak olan G Pad 7.0 tableti hakkında elde edilen veriler bu şekilde sıralanmakta. Fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmayan bu cihazın gelecek ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Bu tablet hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap