Sony 14 Mayıs 2014, 15:49
xperia a2

Sony’den Xperia A2 Geldi

Xperia Z akıllı telefon serisi ile iyi bir başarıya imza atan Sony, Xperia A2 isimli akıllı telefonunu tanıttı. Performans bakımından oldukça iyi bir yapıya sahip olan bu akıllı telefon Qualcomm’un en çok tercih edilen Snapdragon 800 işlemcisini kullanıyor. 2.2 GHz hızında çalışan bu işlemcinin yanı sıra 2 GB RAM’e sahip olan bu akıllı telefonda 4.3-inç büyüklüğünde 720p piksel çözünürlüğünde bir ekrana yer verilmiş. 16 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı telefonun arka kısmında 20.7 MP çözünürlüğünde Exmor RS kameraya yer verilmiş.

xperia a2

Plastik arka kasaya sahip olan Xperia A2’nin böylelikle daha uygun bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Turuncu renge de sahip olan bu model farklı renk seçenekleri ile farklı kitlelere de hitap edecek. Şimdilik fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmayan bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap