LG 14 Mayıs 2014, 08:52
lg f70

LG F70 Teknik Özellikleri Netleşti

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından birisi olarak gösterilen LG, F70 isimli yeni akıllı telefonunu kısa zaman içerisinde Asya ve Amerika pazarında satışa sunacak. LG Türkiye internet sayfasında da satışa sunulması beklenen bu akıllı telefon 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 400 işlemcisinden güç alıyor. 1 GB RAM’e sahip olan bu akıllı telefon 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde True IPS ekrana sahip. LG F70’in satışa sunulduğu ülkeye göre 4 veya 8 GB’lık versiyonun olması beklenmekte, tabi ki bu hafızayı microSD kart ile rahatlıkla yükseltme imkanına da sahibiz.

lg f70

5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan bu akıllı telefonda Android 4.4 KitKat işletim sistemi kullanılıyor. 2.440mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllı telefonda Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve NFC bağlantıları bulunuyor. LG’nin en dikkat edici yazılımlarından birisi olan Knock Code gibi ekstra yazılımlara sahip olan LG F70’in uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Şimdilik fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmayan bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap