Android Telefon 12 Mayıs 2014, 08:44
InTouch 3 Large

Avea InTouch 3 Large Özellikleri ve Fiyatı

Avea’nın yeni akıllı telefonu olan InTouch 3 Large ‘ın özellikleri ve fiyatı netlik kazanmış durumda. InTouch 3’ün ikinci üyesi olarak tabir edilen bu akıllı telefonda 5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde ekrana yer verilmiş. 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan bu akıllı telefonda grafik işlemci olarak Mali-400MP’ye yer verilmiş. 1GB RAM’e yer verilen bu akıllı telefonda 4 GB dahili hafıza kullanılmakta. MicroSD kart slotuna da sahip olan InTouch 3 Large’de Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi kullanılıyor.

InTouch 3 Large

Wi-Fi, Bluetooth 3.0 gibi veri transfer teknolojilerine sahip olan bu akıllı telefonun arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde bir arka kameraya ve VGA ön kameraya yer verilmiş. LED flaşlı arka kamera ile iyi bir çekimlere sahip olan bu ürün 2.000mAh büyüklüğünde bataryaya yer verilmiş.

12 ve 24 aylık kullanılan tarifelere göre taahhütlerle satışa sunulacak olan InTouch 3 Large’ın fiyatı aylık 1 ile 62 TL arasında değişiklik gösteriyor. Peşin olarak da satışa sunulan bu akıllı telefonun peşin satış fiyatı ise 649TL olarak belirlenmiş durumda.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap