Aksiyon Oyunları 11 Mayıs 2014, 16:04
Nozomi - Clash of Zombies

Nozomi – Clash of Zombies Android Oyunu

Online olarak sunulan Android oyunların sayısı Google Play Store üzerinde neredeyse on binlere ulaştı. Tabi ki bununla birlikte bu oyunları oynayan Android kullanıcı sayısı da artış göstermiş durumda. Son zamanların popüler oyunlarından birisi olan Clash Of Clans Android oyununun türevleri oldukça artış düzeyde. Bu türev oyunlardan bir tanesi de bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Nozomi – Clash of Zombies isimli Android oyunu. Grafik ve ses kalitesiyle iyi bir yapıya sahip olan bu Android oyunda kurmuş olduğunuz köy binanızı geliştirerek ordu üretiyorsunuz ve düşmanlarınıza karşı savaş açıyorsunuz.

Nozomi - Clash of Zombies

Online olarak oynanan Nozomi – Clash of Zombies Android oyununda binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Rahatlıkla arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışmaktadır. Nozomi – Clash of Zombies Android oyununu kurmak için Google Play Store üzerinde sunulan 21 MB büyüklüğündeki kurulum dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu Android oyunu içerisinde ücretli satılan ögelerde bulunmaktadır. Tabi ki isterseniz tamamen ücretsiz olarak oynama imkanınız da bulunuyor. Arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirmenize imkan sunacak olan bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap