Motorola 10 Mayıs 2014, 18:03
moto e

Motorola Moto E ‘nin Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Motorola’nın önümüzdeki günlerde Londra’da düzenleyeceği bir etkinlik ile karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonlardan birisi olan Moto E’ye ait yeni görseller ve bilgiler geldi. Performans bakımından orta seviyede olacak olan Moto E’nin uygun fiyatı ile iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olması bekleniyor. Elde edilen görsellerde en dikkat çekici nokta Moto E’nin ön yüzünde kameranın olmaması oldu. Tabi ki şimdilik bu akıllı telefonun bir test cihazı olabilme olasılığı da bulunuyor. 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alması beklenen Moto E’nin 1 GB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.

moto e

5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 1.900mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olması beklenen bu akıllı telefonda microSD kart girişinin de bulunması beklenmekte. Meksika’dan elde edinilen bilgilere göre 120 Dolar fiyat etiketinden satışa sunulacak olan bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap