Android Telefon 7 Mayıs 2014, 21:46
zte blade l2

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon ZTE Blade L2

Ülkemiz pazarında mobil operatörlerimiz aracılığı ile iyi bir akıllı telefon satışı gerçekleştiren ZTE, yeni akıllı telefonu Blade L2’yi Yunanistan, Almanya, Slovakya ve İngiltere de satışa sundu. Ülkemiz pazarında da satışa sunulması beklenen bu akıllı uygun fiyatı ile iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlıyor. 1.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan ZTE Blade L2, 5-inç büyüklüğünde 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan bu ürün 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 0.3 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip.

zte blade l2

1 GB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan ZTE Blade L2, 2000mAh büyüklüğündeki bataryadan güç alıyor. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS gibi teknolojileri bünyesinde barındıran bu akıllı telefon çift SIM kart desteğine sahip. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bu akıllı telefon uygun fiyatı ile Avrupa pazarında iyi bir satış rakamına ulaşacaktır. ZTE’nin Blade L2 akıllı telefonu hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap